Bilgi Al

GoAnywhere Secure FTP

GoAnywhere MFT, hassas dosya aktarımlarını güçlü şifreleme ve kimlik doğrulama yöntemleriyle korumak için Secure FTP çözümü uygular.

Neden Secure FTP Yazılımı Kullanılmalıdır?

GoAnywhere'in üç güvenli FTP protokolüne (SFTP, FTPS ve SCP) yönelik desteği, istemci ve sunucu sistemleri arasında şifreli tüneller oluşturur.

GoAnywhere Secure FTP çözümü bileşenleri: 

SFTP and SCP Server: 

GoAnywhere MFT, ticari ortaklarınızın SFTP (SSH Dosya Aktarım Protokolü) ve SCP (Güvenli Kopya) protokollerini kullanarak kuruluşunuzla güvenli bir şekilde dosya alışverişi yapmasına olanak tanır. GoAnywhere MFT, en son SSH 2.0 protokol standardını destekler ve hem parola hem de SSH anahtar kimlik doğrulamasına izin verir.

GoAnywhere MFT'deki SFTP sunucusu ile her türlü ticari ortak arasında, bağlantı üzerinden akan tüm verileri, kullanıcı kimliklerini, parolaları ve komutları koruyacak şifreli bir tünel oluşturulacaktır. Secure FTP; GDPR, KVKK, PCI DSS, HIPAA, SOX ve devlet gizlilik yasalarına uyum için kritik öneme sahiptir.

FTPS (FTP over SSL) Server:

GoAnywhere MFT, ticari ortaklarınızın FTPS (SSL / TLS üzerinden FTP) protokolünü kullanarak kuruluşunuzla güvenli bir şekilde dosya alışverişi yapmasına olanak tanır. GoAnywhere MFT, hem implicit SSL hem de explicit SSL bağlantı türlerini destekler. Çift faktörlü kimlik doğrulama, kullanıcı kimlikleri, parolalar ve sertifikalar kullanılarak gerçekleştirilebilir.

GoAnywhere MFT'deki FTPS Server ile herhangi bir ticari ortak arasında, bağlantı üzerinden akan tüm verileri, kullanıcı kimliklerini, parolaları ve komutları koruyacak şifreli bir tünel oluşturulacaktır. Secure FTP; PCI DSS, HIPAA, HITECH, SOX ve devlet gizlilik yasalarına uyum için kritik öneme sahiptir.

Demo için İletişime Geçin

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar