Kurum Profili

Detech, dünyanın önde gelen firmalarının yazılım çözümlerinin Türkiye distribütörüdür.

2002 yılında kurulan Detech Bilişim A.Ş. bilgi güvenliği konusunda; alanında öncü ve vizyoner üreticilerle işbirliği yaparak, ileri teknoloji çözümlerini Türkiye pazarına sunmayı ilke edinmiştir.

Detech, veri sınıflandırma ve etiketleme, veri kaybı önleme, güvenli veri paylaşımı, hassas veri keşfi ve iyileştirilmesi, SAP veri güvenliği, büyük veri’de hassas veri keşfi ve maskeleme konularında, dünyada bu alanlarla isimleri özdeşleşen, değişim yaratan kurumlar olan Titus (Kanada), Ground Labs (Singapur), Jazz Networks (ABD), Secude (Almanya), Dataguise (ABD)’nin Türkiye distribütörüdür.

Odaklandığı alanlarda güçlü ve çevik organizasyon yapısı, uzman teknik kadrosu ve sürekli zenginleşen deneyimi ile, çözüm sunduğu iş ortaklarının ve kurumların proje yönetimindeki güçlerine katkı sağlamaktadır. Detech adını bulunduğu pazara kaliteli hizmet anlayışıyla yazdırmayı hedef edinmiş olup; bu hedefine ulaşmak için üstlendiği projeleri yüksek katma değer yaratarak sonuçlandırmaya ve zamanında teslim etmeye odaklanmıştır.

Detech; kamu sektörü, enerji, finans, sağlık, haberleşme, otomotiv ve diğer sektörlerdeki önemli referanslarıyla, birinci sınıf özel çözümleri ve hizmetleri yoluyla, müşterilerinin iş sürekliliği ve üretkenliğini sağlamayı amaçlamaktadır.


İletişime Geç

Referanslar

Close
Arama yapılıyor...

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar