Bilgi Al

Web Güvenliği Çözümleri

Clearswift'ten ödüllü web güvenliği

Her büyüklükteki işletme artık web filtreleme, kötü amaçlı yazılımdan koruma, DLP ve uyumluluk için tek bir çözüme güvenebilir. Clearswift'in web güvenlik çözümleri, mevcut güvenlik ağ geçitlerinize eklenebilen veya ortamınıza (bulut, sanal veya ağ geçidi cihazı) göre dağıtılabilen benzeri görülmemiş bir algılama ve temizleme düzeyi sunar.

Clearswift SECURE Web Gateway

Gelişmiş filtreleme ve hijyenin ötesine geçen Clearswift SECURE Web Gateway, Avira, Sophos ve Kaspersky AV seçeneklerini kullanarak benzeri görülmemiş bir tehdit algılama ve dinamik web, sosyal medya ve bulut deneyiminiz için Active Code temizliği sağlar. Kullanıcılarınızın çevrimiçi olarak nelere eriştiği veya neler paylaştığı hakkında tam ve ayrıntılı kontrol sağlayın. Symantec tarafından sağlanan kapsamlı bir URL veritabanına dayanan esnek, ilke tabanlı filtreleme ve içeriğe duyarlı inceleme, kimlik avı ve kötü amaçlı yazılım saldırılarını ve hassas veri sızıntılarını önleyen HTTP/S şifreli trafiğin içerisini tarar.

Clearswift SECURE ICAP Gateway

F5 Networks ve Blue Coat dahil olmak üzere ICAP endüstri standardı işlevini kullanarak mevcut web güvenlik sağlayıcınızla birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. Avira, Sophos ve Kaspersky AV motoru kullanarak Yönetilen Dosya Transferi (MFT) için Clearswift ve HelpSystem'in ilk integrated Adaptive Data Loss and Threat Prevention ile kritik bilgilerinizi hem dahili hem de harici olarak güvenli bir şekilde paylaşın.

Clearswift SECURE ICAP Gateway ve F5

F5 Technology Alliance Programının bir üyesi olarak Clearswift ve F5, benzersiz integrated Adaptive Redaction and Threat Prevention teknolojisinin tüm avantajlarından yararlanan, yüksek derecede ölçeklenebilir güvenli bir uygulama dağıtım platformu sağlar. BIG-IP Local Traffic Manager (LTM) üzerinden "Bulut" içerisine gelen ya da çıkan içerik için tanımlanmış politikaları ihlal eden otomatik içerik incelemesi ve veri, meta veri ve aktif içerik sansürlenmesi kullanarak uygun verileri "Bulut" a taşıyın. Bu ürün kombinasyonu, hem forward hem de reverse proxy gereksinimleri için uygundur.

Güvenli Web İşbirliğine Bakış
 

Gelişmiş Tehdit Koruması

Geleneksel AV hijyen ve sandbox teknolojilerini atlayan, sürekli değişen kötü amaçlı yazılım ve fidye yazılımı tehditlerine karşı koruma sağlama.

Otomatik Sansürleme/Anonimleştirme

Hassas ve gizli verileri tespit etme ve kaldırma.

Kimlik Avı Engelleme

Sosyal medya, web postası ve sahte sitelerden bilgi toplama girişimlerini tespit etme ve engelleme.

Bulut Sızıntılarını Önleme

Bulut uygulamalarında hareket eden dosyaları inceleme ve hassas veri kaybını önleme.

Doküman ve Yapısal Temizlik

Dokümanlarda bulunan gizlenmiş verilerin (değişim geçmişi, yorum satırları, metadata alanları) ve doküman içerisinde gömülü olarak bulunan aktif içeriğin (script vb.) temizlenmesi.

Anti-steganografi

Resim dosyalarına gömülü halde bulunan hassas verilerin algılanması ve temizlenmesi.

Demo için İletişime Geçin

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar