Bilgi Al

Eposta Güvenlik Çözümleri

Gecikmesiz e-posta güvenliği

Günümüzün sürekli değişen kötü amaçlı yazılımlar, fidye yazılımının yeniden canlanması ve kimlik avı spam'ının artması, yeni bir e-posta güvenliği anlayışı gerektiriyor. Clearswift, tehditleri algılamak ve tamamen sterilize etmek için sektörün en etkili gerçek zamanlı imzasız denetim katmanını sunarak, ister şirket içinde ister bulutta olsun, gecikme olmaksızın yüksek güvenlikli e-postalar sunar.

Clearswift SECURE Email Gateway

Ödüllü Clearswift SECURE Email Gateway (SEG), güvenli e-posta işbirliği için benzeri görülmemiş düzeyde siber saldırı koruması ve veri kaybı önleme yeteneği sağlar. SMTP teknolojisi için MIMEsweeper mirası ile Clearswift SEG, en yeni gelen tehdit korumasını (Avira, Sophos ve/veya Kaspersky AV), çok katmanlı bir spam savunma mekanizmasını, çoklu şifreleme seçeneklerini, DMARC/DKIM dahil gelişmiş güvenlik özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır.  Ürün, boyut ve ek türleri üzerinde derin içerik denetimi kontrolü, Uyarlamalı Sansürlenme, Optik Karakter Tanıma (OCR) ve Anti-Steganografi özellikleri gibi Adaptive DLP özelliklerine sahiptir. Clearswift SEG, Bulut e-postasını korumak için Hosted Solution olarak şirket içinde ya da Managed Service olarak konumlandırılabilir.

Clearswift SECURE Exchange Gateway

Dahili e-posta iletişimlerinize veri kaybını önleme politikaları uygulayın. Clearswift Secure Exchange Gateway, Exchange 2010, 2013, 2016 ve 2019 sürümleri dahili eposta yazışmalarının, kuruluşunuzun gizlilik ve uyumluluk politikalarına uygun hale gelmesini sağlar. Belirli ihlalleri içeren iletiler, manuel inceleme için karantinaya alınabilir veya uygunsuz içerik sansürleme/anonimleştirme kullanılarak kaldırılabilir. Kurum içinde başlayan kritik bilgi korumasıyla, kötü niyetli ve/veya kazara veri sızıntısı en aza indirilir.

ARgon for Email

Mevcut Gateway çözümleri için uyarlanabilir güvenlik eklentisidir. ARgon, DLP çözümü olmayan ortamlarda veya mevcut DLP çözümünü geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Her iki durumda da ARgon, yeni nesil bilgi tehditlerini hem gelen hem de giden e-postalardan kaldırır. Halihazırda DLP çözümüne sahip olanlar için, ARgon, DLP çözümünün iletişimi "durdurmasına ve engellemesine" neden olacak içeriği otomatik olarak kaldırarak false positive’leri azaltır.

E-posta Korumasına Bakış

Uyarlanabilir Güvenlik

İçerik ve bağlam tabanlı gerçek zamanlı düzeltilmesi, engellenmesi, şifrelenmesi, silinmesi veya taşınması.

Otomatik Sansürleme/Anonimleştirme

Hassas ve kişisel verilerin, resim dosyaları dahil olmak üzere, politika ve içerik tabanlı ve gerçek zamanlı sansürlenmesi/anonimleştirilmesi

Anti-Spam ve Kimlik Avı

URL/IP filtrelemesi için gerçek zamanlı aramalar, Greylisting, Gerçek zamanlı engelleme listesi, spam imzaları, SPF, DKIM ve DMARC kullanarak ileti kimlik doğrulaması.

Gecikmesiz Zero-hour Koruması

İmzasız kötü amaçlı yazılım temizleme özelliği, biçim değiştirmiş birçok varyasyonun algılanması.

Doküman ve Yapısal Temizlik

Dokümanlarda bulunan gizlenmiş verilerin (değişim geçmişi, yorum satırları, metadata alanları) ve doküman içerisinde gömülü olarak bulunan aktif içeriğin (script vb.) temizlenmesi.

Adaptif DLP ve Uyumluluk

Gerçek zamanlı algılama, düzeltme ve akıllı veri güvenliği uygulaması.

Demo için İletişime Geçin

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar