Bilgi Al

Yasal ve Gizlilik

Müşteri bilgilerinin mahremiyetini ve gizliliğini korumak konusundaki sorumluluğumuzu ciddiye almaktayız.

Toplanan Bilgi

Ziyaret etmeyi tercih ettiğiniz bu Web sitesinde, size hizmet sunmanın bir parçası olarak Detech A.Ş., belirli bilgileri toplar. Bilgiler iki şekilde toplanır: otomatik olarak site sunucularının, yazılımının işletimi yoluyla ve bu hizmetlere bağlanmak için kullandığınız Web tarayıcısı yoluyla; ve sizin gönüllü olarak sitenin formalarına ve diğer özelliklerine girdiğiniz veriler yoluyla. Topladığımız bilgi, size en iyi düzeyde müşteri hizmeti sunabilmemiz ve Web sitemizde kullanmayı seçtiğiniz hizmetlere erişim sunabilmemiz için gereken bilgiler ile sınırlıdır.

Otomatik olarak toplanan bilgiler; sunucu sorunlarını teşhis etmeye ve sitemizi yönetmeye yardımcı olmak için kullanılan IP adresinizi ve özel mesajlaşma hizmetlerinin başlatılması için sitemizin güvenli alanları tarafından kullanılan tarayıcınızın sertifika bilgilerini içermektedir. Gönüllü olarak toplanan bilgiler; siz herhangi bir online aracımızı kullandığınızda, bize mail gönderdiğinizde ya da zaman zaman önerilebilen gelecek ürünlerimizi ve araçlarımızı kullandığınızda bize sağladığınız bilgileri içerebilir. Online bilgi toplamanın her durumunda, bize mail adresinizi ya da kişisel bilgileriniz ile diğer tanımlayıcı bilgilerinizi sağlamadığınız sürece bizim için anonimdir.

Toplanan Bilginin Kullanımı

Topladığımız iletişim bilgilerini sizinle iletişime geçmek, sorularınıza ve isteklerinize cevap vermek ve şirketimiz ya da ortaklarımızın kampanya ve çözümleri hakkında size bilgi göndermek için kullanabiliriz. Tarafımıza sağladığınız bir takım bilgileri seçilmiş ortaklarımız ile paylaşabiliriz; böylece sizi ilgilendireceğini düşündüğümüz şeyler hakkında onlardan bilgi alabilirsiniz. Bu bilgileri almak istemiyorsanız, bu linki tıklayarak “dışarıda kalmayı tercih edebilirsiniz” : [email protected]

Dışarıda kalmayı tercih etme ile ilgili daha fazla bilgili için aşağıdaki İletişim Seçenekleri kısmına bakınız. Hesap numarası, kullanıcı kimlikleri ve şifreleri gibi kimlik saptama bilgileri olumlu bir şekilde sizi bilgisayar sistemimize tanımlamak ve sitedeki kişisel deneyimlerinizi kişisel tercihlerinize göre kişiselleştirmek için kullanılabilir.

Bilgiye Erişim

Yalnızca görevini yerine getirmek için müşteri bilgilerine ihtiyaç ve gereksinim duyan personel müşteri bilgisine ulaşmaya yetkilidir. İş ortakları ile paylaşılan bilgiler, yalnızca sizin ilgi alanınıza girebilecek ürünler ve hizmetler ile ilgili size bilgi sağlamalarına olanak sağlayacak gerekli bilgiler ile sınırlıdır. Buna ek olarak, iş ortağı olarak seçtiğimiz şirketlerin, onlara sağladığımız müşteri bilgilerini kullanmada gizlilik koşullarına saygı göstermelerini şart koşarız.

Zaman zaman, istekte bulunan tüzel kişilere ya da temsilcilerine, kanuni zorunluluklarla bilgi sağlamak zorunda kalabiliriz. Hakkınızda herhangi bir bilgi talep eden bir mahkeme celbi ya da benzer bir yasal ihbarname alırsak, genel olarak talebi karşılamadan önce sizi bildirmeye çalışırız (uygun olduğunda ya da bunu yapmamızın yasak olduğunu düşünmediğimiz sürece). Kanunlar gerektirmedikçe ya da aşağıda tanımlanmadığı sürece, devlet mercileri de dahil olmak üzere, talep eden hiçbir üçüncü şahısla bilgilerinizi paylaşmayız.

Bilgilerinizin Gizliliğini Koruma

Müşteri bilgilerinin mahremiyetini ve gizliliğini korumak konusundaki sorumluluğumuzu oldukça ciddiye almaktayız. Sizinle ilgili bilgileri yetkisi olmayan erişimlerden, değişikliklerden ve tahribatlardan korumak ve depolamak için en iyi şekilde uygulanabilir standartlarla uyum sağlayan fiziksel, elektronik ve yönetsel koruyucuları sağlamaktayız. Mevcut prosedürlere sahibiz; ve bilgilerinizi öğrenmek için belirli bir iş sebebine sahip olan çalışanların, sizin kişisel bilgilerinize erişimini kısıtlayan katı güvenlik uygulamalarını gözlemlemekteyiz. Müşteri gizliliğine yüksek derecede önem vermekteyiz. Bütün çalışanlarımız, müşteri bilgilerini gizli tutma konusundaki sorumluluklarının bilincindedirler. Çalışanların kayıtlara erişimini denetim altında tutmaktayız; ve çalışanların gizlilik sorumluluklarını uygulamalarını sağlamak için uygun disiplin önlemlerini alınmaktadır.

Kullanıcı Kimliği ve Şifre

Web sitesinin bazı alanları, sizin gizli bilgileriniz korumaya yardımcı olmak için ekstra bir güvenlik önlemi olarak Kullanıcı Kimliği ve Şifre gerektirebilir. Bu, sizin kim olduğunuzu doğrulamamıza olanak sağlar, bu sayede yetkisi olmayan erişimler engellenerek, hesap bilgilerinize erişimiz sağlanır. Sitemizin güvenli alanlarını kullanmayı bitirdiğinizde, Çıkış (Log Off) linkine tıkladığınızdan emin olun. Üzerine tıkladığınızda size, güvenli kullanımınızı sonlandırma seçeneği verilecektir. Kullanıcı Kimliğinizi ve Şifrenizi tekrar girmeden, daha fazla güvenli işlem yapılamayacaktır. Tarayıcı yazılımınızın, bir sayfaya baktığınızda onu sakladığının farkında olmalısınız; yani, bazı sayfalar bilgisayarınızın kalıcı hafızasında saklanır. Bu yüzden, geri tuşuna bastığınızda daha önce baktığınız sayfanın kaydedilmiş bir versiyonunu bulabilirsiniz. Saklama hiçbir şekilde sizin gizli Kullanıcı Kimliği ya da Şifrenizin güvenliğini etkilemez. Hesap bilgilerinize erişmek için kamuya açık alanda bir bilgisayar kullanıyorsanız, başka birilerinin sizin gizli bilgilerinizi görme ihtimalini en aza indirmek için ayrılmadan önce tarayıcı yazılımını basitçe kapayın ve/veya yazılımdan çıkın.

Diğer İnternet Sitelerine Bağlanma

Sitemizden bağlandığınız diğer internet sitelerinin, bizim Gizlilik Bildirimi koşullarımızdan farklı gizlilik koşullarına sahip olabileceğinin farkında olmalısınız. Gizliliğinizin korunduğundan emin olmak için, ziyaret ettiğiniz diğer internet sitelerinin gizlilik bildirimlerine göz atmanızı öneririz.

İletişim Seçenekleri

İstediğiniz zaman [email protected]'ye üyeliği iptal etme maili göndererek, bizden ve/veya ortaklarımızdan bilgi almayı durdurmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca +90 (216) 428 00 70 numaralı telefon yoluyla bizi arayarak ya da Detech A.Ş., Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Okul Sokak Altunizade Sitesi C Blok D.16 Altunizade, Üsküdar-İstanbul/Türkiye adresine yazarak bizi bilgilendirebilirsiniz.

Bizimle daha fazla iletişim kurmaktan vazgeçtiğiniz zaman, bizden e-posta, katalog ya da telefon talebi almayacaksınız ve bilgilerinizi diğer ortaklarımızla paylaşmayacağız. Kaynakları ve iletişim bilgilerini kullanımları konusunda hiçbir kontrolümüz olmadığı için, iş ortaklarından bilgi almaya devam edebilirsiniz.

Bizimle Nasıl İletişim Kurabilirsiniz

Bu gizlilik bildirimine veya ticari uygulamalara veya bu Web sitesi ya da Detech A.Ş. ile ilişkilerinize dair sorunuz olduğunda, lütfen bizimle iletişime geçiniz:

Detech A.Ş.
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Okul Sokak Altunizade Sitesi C Blok D.16 Altunizade, Üsküdar-İstanbul/Türkiye

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar