Veri yönetimine bakışınızı değiştirin!

Çalışanlarınızın yarattıkları, işledikleri ve paylaştıkları verilerin değerini anlamaları için onları yetkilendirin.

Titus Veri Sınıflandırma

TITUS, hassas verilerinizi belirleme, sınıflandırma ve güven altına almada, güvenlik politikalarına dayalı bir yapı oluşturmanızı sağlar.

Kurumunuz hızla artan oranda veri ürettikçe, bunların korunması da gittikçe güçleşmektedir. Diğer yandan, çalışanlarınız da bilgilere, güvenle ve kolayca erişebilmeli ve paylaşabilmelidir.

Belirleme

Varlığını bilmediğiniz verinizi koruyamazsınız.

Otomatik içerik eşleme ve doğrulama aracılığı ile yapılandırılmamış verilerinizi belirleyin. TITUS Illuminate, BT ortamınızdaki durağan verilerinizi analiz eder, TITUS Veri Sınıflandırma ise verilerinizi yaratılma ve taşınma aşamalarında belirler.

Yapay zeka öğrenme ile desteklenen TITUS, kurumunuza özel kapsam katagorilerini tanıyarak veri koruma pprogramınızın netlik ve verimliliğini arttırır.

Sınıflandırma

Veri koruma stratejinizin DNA'sı.

Sahip olduğunuz verilerinizi nasıl idare edeceğinizi anlayın. TITUS Veri Sınıflandırma ve dosyaların gömülü metadataları, veri politikanızı eyleme geçirir ve çalışanlarınızın, süreçlerinizin ve teknolojinizin, işinizi korumanızda beraberce çalışmasını sağlar.

Veri güvenlik politikalarınızı esas alan bir yapı da, e-postalarınızı, dökümanlarınızı ve diğer dosyalarınızı, kullanıcı tarafından seçilen, sistemce önerilen ya da tamamen otomatik uygulanan sınıflandırma seçenekleri ile net ve doğru bir şekilde sınıflandırın.

Kullanıcı dostu veri sınıflandırma araçlarını mevcut verimlilik uygulama menülerinize ekleyerek, kullanıcılarınızın bilgiyi yaratma, işleme ya da paylaşma aşamalarında güven altında tutmalarını garanti altına alın.

Güven Altına Alma

Daha yüksek koruma için politikalarınızı eyleme geçirin.

İnsanlar günümüzde verilerinin güven altında ve uygun bir şekilde idare edilmesini bekliyorlar. Ayrıca uyumluluk kuralları da gittikçe artan oranda katı standartlar getirmekte.

Kurumunuzun, değişen güvenlik ve uyumluluk ihtiyaçlarına, kurallar ve uyum zorunluluk düzeylerine karar verebileceğiniz, konfigüre edilebilir politika yönetim platformu ile cevap verin. Bunun yanında, politikalarınızın hangi araç ve teknolojilerinizi kontrol edebileceğini de seçebilirsiniz.

Close
Arama yapılıyor...

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar