Stealthbits Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM)

Stealthbits Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi çözümü, geleneksel Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi çözümlerinin zorluklarının ve sınırlamalarının üstesinden gelmeyi kolaylaştırır.

Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi ile İlgili Sorun

Veri ihlalleri olağan hale gelmiştir.  Çevre ve uç nokta güvenliğine yapılan önemli yatırımlara rağmen, ihlaller genellikle bir kuruluşun BT altyapısının masaüstü ve sunucu katmanlarında başlar. Aynı zamanda her bir sisteme yönelik ayrıcalıklı erişim hakları (yani kalıcı ayrıcalık) ve saldırganların faydalandığı diğer yanlış yapılandırmalar ve güvenlik açıkları yoluyla yayılır.

Ayrıca, geleneksel PAM sağlayıcıları, yöneticinin gerçekleştirmesi gereken faaliyetlere değil, hesaplara ve parolalarına erişimi kontrol etmeye odaklanır. Sonuç olarak bir kuruluşun saldırı yüzeyinde minimum azalma meydana gelir çünkü uç noktada hala hesaplar mevcuttur ve yine de tehlikelere açıktırlar.

Stealthbits Ayrıcalıklı Erişim Yönetim Çözümü

Geleneksel Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi araçları çok karmaşıktır.

Stealthbits Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi çözümü, geleneksel Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi çözümlerinin zorluklarının ve sınırlamalarının üstesinden gelmeyi kolaylaştırır ve tam zamanında, yeterli ayrıcalık yaklaşımıyla ayrıcalıklı hesap kullanımını güvence altına alır, kontrol eder, yönetir ve izler.
 

01

KEŞFET

Sisteme, uygulamaya ve veri altyapısına sürekli erişim ile ayrıcalıklı hesabı keşfedin.

02

KALDIR

Yönetim için yerleşik hesaplar ve saldırı yüzeyini azaltmak için daimi ayrıcalıkları kaldırın.

03

İZİN VER

Kullanıcıya istenen yönetim işlevini gerçekleştirmesi için gereken izni sağlayın.

04

BAĞLA

Gelişmiş oturum izleme için kullanıcıyı doğrudan veya proxy aracılığıyla bağlayın.

05

UZAKLAŞTIR

Gelişmiş kimlik hırsızlığı tekniklerini ortadan kaldırarak, kullanıcının erişimini tamamen kaldırın ve sistemi istenen duruma uygun hale getirecek şekilde temizleyin.

Güçlü Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi Ürünleri

Paylaşılan hesap ve hizmet hesabı keşfi, İşletim Sistemi desteği, çok faktörlü kimlik doğrulama entegrasyonu ve daha fazlası dahil olmak üzere sağlam özellikleri ve işlevleri hakkında bilgi edinmek için ürün tekliflerimizi keşfedin!
 

Stealthbits Privileged Activity Manager®

SbPAM tarafından tam zamanında ve yeterli ayrıcalıklarla sunulan görev tabanlı yaklaşımı kullanarak ayrıcalıklı erişim haklarını güvence altına alın, denetleyin, izleyin, yönetin ve kaldırın.

StealthAUDIT®

Ayrıcalıklı hesapların yanı sıra saldırganların Windows, Unix ve Linux, Active Directory ve daha fazlasında faydalandığı konfigürasyonları ve güvenlik açıklarını keşfedin.

Close
Arama yapılıyor...

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar