Bilgi Al

PK Privacy

Kimlikler ve ilgili veriler üzerinde koruma sağlar.

Günümüzde kurumların birden çok regülasyonla korunan yüzbinlerce, hatta belki de milyonlarca kişinin verilerinin gizliliğinin en yüksek seviyede olması gerekiyor. Bu gizlilik gereksinimlerinin karşılanması, her bir düzenleyici kısıtlamayla ilgili farklı veri sahibi gruplarınızın değişkenlerini ve yapısını anlamakla başlar. PK Privacy ile kurumlar, gerekli ve kabul edilebilir gizlilik seviyelerine ulaşmak için metodolojilere, araçlara ve tekniklere sahip olurlar.

Tam Kapsamlı Koruma

Dataguise teknolojisiyle desteklenen güçlü PK Privacy güvenlik çözümleriyle şirketinizin veri gizliliğini kurumsal ve bireysel düzeyde kontrol edin.


Veri Sahibi Erişim İsteklerini (DSAR) Yönetin

Gereksinimleri daha hızlı karşılamak için DSAR yanıt sürecini otomatikleştirin.


Her Yerde Kişisel Verileri Bulun

Gizlilik gereksinimlerini karşılamanın temelinde hassas verileri keşfetmek yatar.


Otomatik Aksiyon Alma

Hassas verileri bulur bulmaz silmek, maskelemek veya şifrelemek için kurallar oluşturun.


Gizlilik Artırıcı Teknikleri Kullanın

Özel kişisel verilerin takma adını, anonimleştirilmesini ve kimliğinin gizlenmesini etkinleştirin.


3rd Party Entegrasyonları

Bilgi edinme hakkı keşfini ve silme hakkı korumasını mevcut gizlilik yönetimi çözümünüz veya IT hizmet yönetiminizle entegre edin.


Saklama Süresini Aşan Verileri Tarayın

Saklama süresi dolan veya kullanım eksikliği nedeniyle yasal olarak arşivlenebilecek veya silinebilecek verileri bulmak için veri setlerini tarayın.


İhlalleri Tespit Edin ve Harekete Geçin

İzleme ile ihlalleri tespit edin ve onaylayın, ardından ihlalin etkisini doğru bir şekilde raporlayın.

Gizliliği Sağlamak İçin Keşfedin 

Çoğu keşif çözümü, verimli bilgi edinme hakkı veya veri sahibi erişim isteklerini gerçekleştiremez. PKWARE, kimlikleri ve bu kimliklerle ilgili verileri dizine ekleyen, bilinmesi gereken bir keşif çözümü sağlar. PK Privacy, dosya sunucularında, büyük veri depolarında, veritabanlarında, uç nokta cihazlarında ve kurum genelinde depolanan verilerde hassas bilgileri bulur.

Gizliliği Tasarlayın

Verilerin nerede olduğunu bilmek sadece başlangıç noktasıdır. Kurumlar ayrıca silme hakkı veya unutulma hakkı kuralları sağlamalıdır. PK Privacy ile verileri keşfettikten sonra, kişisel bilgileri istendiği şekilde otomatik olarak şifreleyebilir, maskeleyebilir, düzeltebilir, silebilir veya başka bir şekilde düzeltebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Gizlilik Uygulaması

Bir DSAR'a yanıt verme zamanı geldiğinde politikaların kolayca takip edilebilmesi için gizlilik verileri için uç noktaları, sunucuları ve kurumsal çözümleri sürekli olarak izleyin. Veriler tanımlanmış bir kalıba uyuyorsa, sistem sonraki adımları otomatik olarak başlatır.

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar