Bilgi Al

PK Encryption

Dosyalarda ve verilerde güvenlik sağlar.

Veriler kurumlar için yeni para birimiyse, verileri korumak, onu kullanan kurumları korumak için çok önemlidir. Dataguise ve PKWARE teknolojilerinin birleştirilmesiyle desteklenen PK Encryption ile işletmeler, dosyaları, veritabanlarını ve ayrıca iletilen verileri, kullanılabilir verileri okunamaz bir forma dönüştürerek şifreler ve süreci tersine çevirmek için uygun erişime sahip kişilere şifre çözme olanağı sağlar. 

Korumada Hassasiyet

Hassas verilerin depolandığı her yerde bulunması ve korunması için eksiksiz yönetim denetimiyle kurumsal veri korumasını yeniden tanımlayın. PK Encryption, hassas bilgilerin güvende olduğunu temin ederken, kurumunuzu mali zarardan ve itibar kaybından korur.


Kalıcı Dosya Şifreleme

Yüzlerce dosya türü için verilere koruma uygulayın, böylece hassas bilgiler nerede depolanır, paylaşılır, kopyalanırsa veya saklanırsa saklansın şifreli kalır.


Biçimi Koruyan Şifreleme

Verileri şifrelerken orijinal verilerin bütünlüğünü korur.


Veri Şifrelemede Şeffaflık 

Kurumsal sunucularda bekleyen verileri koruyun ve veriler ağ üzerinden okunurken/yazılırken otomatik olarak şifreleyin veya şifresini çözün.


Dinamik Veri Şifreleme

Verileri, özellikle geçiş veya ETL(Extract, Transform, Load) işlemi için hareket halindeyken şifreleyin.


Kontrollü Şifreleme

Kontrolsüz üçüncü taraf uygulamalardan şifrelenen verilerin şifresini çözmek ve keşfetmek için mekanizmalar sağlayın.


Kapsamlı Koruma Yetenekleri 

TXT, AVRO, Sequence, RC, ORC, JSON, XML dosya biçimleri ve daha fazlasında hassas veriler için politika tabanlı şifrelemeyi otomatikleştirin.


İç ve Dış Kontrol

Hassas veriler, kuruluş dışındaki kullanıcılara gönderildiğinde bile güvende kalır.


Geniş Platform Desteği

Büyük ölçekli bulut depolama sistemleri, veritabanı sistemleri ve dosya sunucularının yanı sıra dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlar gibi uç noktalarda da verileri şifreleyin.


Öğe ve Sütun Düzeyinde Şifreleme

Yapılandırılmamış dosyalardaki ve bulut depolama nesnelerindeki hassas öğeleri,  veritabanları ve yapılandırılmış dosyalardaki hassas sütunları şifreleyin.


E-posta Şifreleme

Kullanıcıların iş akışlarını engellemeden dahili ve harici olarak uçtan uca şifreli e-postaları sorunsuz ve güvenli bir şekilde gönderin.

İki Farklı Bakış Açısı İle Şifreleme 

Yapılandırılmış ve yapılandırılmamış verileri, hem koruma hem de analiz için kullanılabilir olacak şekilde şifreleyin. Her iki şifreleme türü de dosyalarda, veritabanlarında, şirket içi ve bulut nesne depolarında, tüm büyük bulut ortamlarında, ilişkisel veritabanlarında, dosya paylaşımlarında, Hadoop'ta ve daha fazlasında mümkündür.

Veri Kaybına Karşı Koruyun 

Bir göndericinin hassas bilgileri iletme yetkisi varsa ancak maili göndermeden önce şifrelemeyi unutursa, PK Encryption maili yeniden yönlendirmez veya engellemez. Bunun yerine, akıllı teknolojisi, alıcı için mesajı genel bir anahtar veya benzersiz bir SmartKey kullanarak şifreler ve veri kaybının önüne geçer.

Üstün Koruma İçin Maskeleme İle Birlikte Çalışma

Veri koruma çözümlerimiz birlikte daha da iyi çalışır. Kuruluş içindeki veya harici ortaklarla "yarı güvenilir" kullanıcılarla veri paylaşmaları gerektiğinde kullanıcılara esneklik ve seçenek sağlamak için PK Encryption’ı PK Masking algoritmalarıyla birleştirebilirsiniz.

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar