Bilgi Al

PK Classification

Verileri ihtiyaçlarınıza göre kategorize edin.

Veri sınıflandırma çözümleri, kuruluşlardaki kişisel ve hassas verilerin güvenliğini sağlamak için kullanılan özel veya önceden tanımlanmış politikalara dayalı olarak verileri sınıflandırmasına ve güvenliğini sağlamasına yardımcı olmak için önemli bir bileşendir.  Veri sınıflandırma, kurumsal olarak regülasyonlara uyumluluğu basitleştirir, son kullanıcının güvenlik ilkelerine ilişkin farkındalığını artırır ve diğer güvenlik teknolojilerini daha etkili hale getirir.

Sınıflandırma İle Birlikte Çalışabilirlik

Günümüzde şirketler o kadar çok veri depoluyor ki, bir keşif çözümünün desteği olmadan hangi hassas verilerin ellerinde olduğunu anlamak neredeyse imkansız. PKWARE ve Dataguise aşağıdakileri sunmak için bir araya geldi.Otomatik sınıflandırma entegrasyonuyla sahip olduğunuz verileri daha hızlı güvenceye alın ve kategorilere ayırın. PKWARE ve Dataguise aşağıdakileri sunmak için bir araya geldi.


Sahip Olduğunuz Verilerin Haritasını Çıkarın

Dosyaları otomatik olarak, gizli, herkese açık ve kısıtlı gibi etiketleyin.


Verileri Raporlayın

Tam olarak ne tür verilerin bulunduğunu ve nerede bulunduğunu anlayın.


Etiketleme Seçenekleri

Etiketleri dosyalara otomatik olarak uygulayın ve kullanıcıların dosyaları etiketlemesine olanak sağlayın


Entegrasyon Yetenekleri

Microsoft, Titus, Boldon James ve daha fazlası gibi sınıflandırma çözümleriyle etiketlenen verileri keşfedin ve koruyun.

Özelleştirilebilir Politika Oluşturucu

Tüm veri sınıflandırma politikaları aynı değildir. PK Classification ile yöneticiler, verileri belirli ihtiyaçlara göre kategorilere ayırabilen, güçlü, kullanımı kolay bir politika oluşturucuya sahip olurlar. Karmaşık senaryolar veya temel sınıflandırma şemaları için sınıflandırma politikaları oluşturulabilir. PK Classification kredi kartları gibi önceden tanımlanmış hassas veri türlerini veya kurumunuza özgü diğer hassas verileri içeren dokümanları kolayca bulup sınıflandırmanıza olanak tanır.

Görsel Sınıflandırma

Veriler oluşturulurken, paylaşılırken veya kaydedilirken sınıfların görsel etiketlerini ekleyin. E-posta mesajları için manuel veya otomatik etiketleme, veri koruma politikalarınızın iş ortaklarınıza, müşterilerinize veya hassas bilgileri paylaştığınız diğer alıcılara genişletilmesine yardımcı olur.

Kalici Veri Sınıflandırma

PKWARE'in kalıcı sınıflandırması, bir kuruluşun erişim kontrol sistemiyle entegre çalışarak, veri hareket halindeyken veya hareketsizken hassas kişisel verilerin gizliliğini kesintisiz olarak sağlamaya yardımcı olur.

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar