Hassas verilerinizin nerede olduğunu bilin.

Basit, sağlam ve sezgisel hassas veri belirleme, sınıflandırma ve maskeleme çözümü.

Bilgi Al

Infognito Hassas Veri Yönetimi

Kuruluşunuzun tüm veri depolarındaki hassas verileri keşfedin ve sınıflandırın.

Yapılandırılmış veri havuzlarında belirleme, sınıflandırma ve maskeleme yöntemleri ile hassas veri gizliliğinin korunmasını sağlar.

Veri Maskeleme

Kuruluşun Hassas Verilerinin Yetkisiz Personellere Sızmasını Önleyin

 

Hassas Veri Sınıflandırma

Kuruluşunuzun veritabanlarındaki hassas verileri ve PII verilerini tarar, sınıflandırır ve otomatik olarak varsayılan maskeleme yöntemlerini kullanır. Infognito, kullanıma hazır hassas veri sınıflandırma sözlüğü sağlar, yeni sınıflandırma kuralları kolayca eklenebilir.

Hassas Veri Maskeleme

Gerçek verileri hassas olmayan yüksek değerli verilerle değiştirirken, veri tabanlarındaki hassas ve özel verilerin dış ortama ulaşmasını önleyin. Infognito, yeni maskeleme yöntemi eklemek için 20'den fazla önceden tanımlanmış hassas maskeleme yöntemi ile kolay, sağlam ve "kodsuz" imkan sağlar.

Kalıcı Maskeleme

Maskelenmiş verileri tüm kuruluşta kalıcı bir şekilde depolayın. Infognito, maskelenmiş verileri farklı tablolar, veritabanları ve hatta platformlar arasında bile kalıcı olarak saklar.

Maskeleme Önizleme

Maskelemeden önce verilerin nasıl maskeleneceğini görün. Infognito maskeleme önizleme raporu, veritabanını maskelemeden önce son kullanıcılarınızla etkileşim kurmanıza yardımcı olur ve bu da maskelemenin başarı oranını artırır.

Kurumsal Sınıfta Performans

Büyük hacimde verileri, maskelenmiş veritabanının dışına çıkarmadan hızlıca maskeleyin. Infognito, veri maskelemeye yenilikçi bir yaklaşımla maskeleme sırasında verilerin asla maskelenmiş veritabanını terk etmediğinden emin olur. Minimum kayıt oluşturarak çok büyük veritabanlarının makul bir zamanda maskelenmesini sağlar.

Veri Alt Kümeleri

Üretim dışı alana, üretim verilerinizin yalnızca bir kısmını güvenli bir şekilde kopyalayın. Infognito veri maskeleme alt küme özelliği, alt bir kümedeki kayıtlarınızı kopyalamanıza ve aynı zamanda onları maskelemenize yardımcı olarak hassas verilerin güvenli olmayan ortamlara sızmasını önler.

 

Veri Sınıflandırma

Kuruluşunuzdaki hassas verilerin güncel ve doğru bir görünümünü elde edin

 

Uyumluluk Paneli

Veritabanları ve büyük veri depolarında depolanan hassas verileri sınıflandırın ve hassas verilerin depolandığı yerlerde güncel ve doğru görünüm elde edin. Infognito veri sınıflandırma paneli, hassas verilerin nerede depolandığına dair veritabanı düzeyinden başlayarak 360 derece görünüm sağlayarak tek bir sütun düzeyine inmenize olanak tanır.

Veri Sınıflandırma Sözlüğü

Infognito veri sınıflandırma sözlüğü, KVKK, GDPR, CCPA, PCI ve daha fazlası için 50'den fazla önceden tanımlanmış veri sınıflandırma kuralı sağlar. Yeni kurallar ekleyerek ve gerekmeyen kuralları kaldırarak Infognito veri sınıflandırma sözlüğünü ihtiyacınıza göre düzenleyin.

Uyumluluk Politikaları ve Uyarılar

Kuruluşunuzdaki hassas veriler için bir temel oluşturun, yeni hassas veriler mevcut bir veritabanına, tablonuza veya veri deposunuza eklendiğinde bildirim alın. Infognito uyumluluk politikaları, nesnelerin boyutunu, trendini ve konumunu dikkate alarak hassas veriler içeren nesnelere otomatik olarak risk puanı atar.

Veri Aktarımı

Infognito kullanarak hassas verilerin bulut ortamlarına ulaşmasını önleyin

 

Hassas verileri buluta ulaşmadan önce sınıflandırın

Infognito veri sınıflandırma modülü, veriler buluta kopyalanmadan önce veritabanlarında tarama yaparak hem şirket içinde hem de bulut ortamında hassas verilerin tam görünürlüğünü sağlayacaktır. 

 

Veri Alt Kümeleri

Infognito veri alt kümeleri, veri bütünlüğünü bozulmadan tutarken yalnızca gerekli verileri buluta kopyalamanıza olanak tanır. Kopyalamak istediğiniz verileri içeren tabloları seçin, filtrelerinizi ayarlayın, işte bu kadar. Infognito, veri bütünlüğünü korumak için ilgili tüm verileri veritabanındaki diğer tablolardan otomatik olarak kopyalayacaktır.

 

Maskeleme

Gerçek verileri hassas olmayan yüksek değerli verilerle değiştirirken, veri tabanlarındaki hassas ve özel verilerin dış ortama ulaşmasını önleyin. Infognito, yeni maskeleme yöntemi eklemek için 20'den fazla önceden tanımlanmış hassas maskeleme yöntemi ile kolay, sağlam ve "kodsuz" imkan sağlar.

 

Doğrulama

Hassas veriler için bulut veritabanını sürekli tarayın, kuruluşun bulut ortamına aktarıldığı yerlerde uyarılar alın.

Close
Arama yapılıyor...

Aramanızla ilişkili sayfalar

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar