HelpSystems Veri Güvenliği,
hassas verilerinizin güvenli ve emniyetli olmasını sağlar


Verileriniz nerede saklanır veya taşınırsa taşınsın, tehditleriniz en aza indirilir ve kuruluşunuz uyumlu kalır.

Bilgi Al

HelpSystems BT Yönetimi Yazılım Çözümleri

Veri görünürlüğü ve kontrolü arayan BT ve Güvenlik liderleri için.

HelpSystems veri güvenliği çözümleri, altyapıdan bağımsız olarak verilerin tanımlandığı, güvence altına alındığı ve korunduğu veri merkezli güvenlik sunar. Birçok güvenlik aracı hala çevre yaklaşımına odaklanırken, çevrenin artık var olmadığını biliyoruz ve bu nedenle, kurum genelinde veriler nerede olursa olsun korumayı hedefliyoruz. Veri güvenliği çözümlerimiz, kurumların güvenlik ekosistemlerinin farklı yönlerine tek bir cam bölme sağlayarak, yalnızca en iyi tür teknolojilere sahip olmalarını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yaygınlaştırılmasına ve yönetilmesinede kolaylık sağlar.

Beyond Security Güvenlik Açığı Yönetimi ve Değerlendirmesi

Beyond Security, ağlardaki, uygulamalardaki, endüstriyel sistemlerdeki ve ağ bağlantılı yazılımlardaki güvenlik zayıflıklarını doğru bir şekilde değerlendirir.

Varlıkların şirket içinde, bulutta veya IoT'ye bağlı olduğu endüstri ve devlet güvenlik standartlarına uyması gerekenlerin giderek daha fazla hibrit hale geldiği bir dünyayı yöneten BT ve güvenlik ekipleri için kritik öneme sahiptir. Beyond Security'nin otomatikleştirilmiş, doğru ve basit araçları, hava ve uzay savunma, bankacılık ve finans, medya, yazılım geliştirme, telekomünikasyon, ulaşım ve daha pek çok sektördeki endüstri liderleri dahil olmak üzere dünya genelinde KOBİ'lerin ve daha büyük kuruluşların ağlarını ve yazılım geliştirme yaşam döngüsünü korur.

Detaylı Bilgi

Boldon James Veri Sınıflandırma, Güvenli Mesajlaşma

Boldon James dünya çapında tanınan; mükemmel hizmet ve teknoloji çözümleri sunan, yenilikçi veri sınıflandırma ve güvenli mesajlaşma uzmanıdır.

Veri sahiplerine daha fazla koruma, daha sıkı düzenleyici denetim ve uyumsuzluk nedeniyle daha da yüksek cezalar vaat eden yeni bir veri koruma çağına giriyoruz. Ancak kuruluşun dışından gelen tehdit önemli olmaya devam ederken, bir çok veri ihlali siber suçlulardan değil, çalışanların eylemlerinden kaynaklanmaktadır.
Daha etkili bir veri sınıflandırma, gerçekten dönüşümsel sonuçlar sağlar. Size verilerinizin değerinden yararlanma, günlük işlemleri düzene sokma ve iş ortakları ve müşterilerle olan ilişkilerin hem güvenli hem de uygun olmasını sağlama yeteneği sağlar. En önemlisi, kuruluşun daha bilinçli kararlar almasına yardımcı olur.

Detaylı Bilgi

Clearswift Adaptif Veri Kaybının Önlenmesi (A-DLP)

Benzersiz teknolojisi, kolay ve "uyarlanabilir" bir veri kaybı önleme çözümü olmayı sağlar.

Güvenlik tehditleri her geçen gün arttıkça, işletmeler kendilerini korumak için daha akıllı çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Dışardan gelen saldırılar, kötü niyetli çalışanlar veya kullanıcı hataları veri sızıntılarına yol açmaktadır. Kullanımı basit olan yeni Clearswift Adaptive DLP, kimin kime ne gönderdiğine bağlı olarak neyi durduracağına, neye izin vereceğine veya neyi düzenleyeceğine ilişkin otomatik, politika odaklı kararlar verir ve bununla beraber hem içerik hem de bağlam farkındalığı sağlar. İletişimi "durduran ve engelleyen" geleneksel DLP çözümlerinin aksine Clearswift, kritik bilgi kaybının önüne geçmek için tutarlı bir yaklaşım sunarak günümüzün küresel işletmeleri için çok önemli olan güvenli ve sürekli işbirliğini mümkün kılar.

Detaylı Bilgi

Core Security Akıllı Kimlik ve Altyapı Koruması

Core Security, kurumların iş süreçlerindeki riskleri proaktif olarak önlemelerine, tespit etmelerine, test etmelerine ve izlemelerine yardımcı olan lider bir siber tehdit önleme ve kimlik yönetimi çözümleri sağlayıcısıdır.

Siber güvenlik ve risk yönetiminde 25 yılı aşkın deneyime sahip uzman ekibi ve ödüllü çözümleri, kurumları bir adım önde olmaya ve kritik verileri ve varlıkları akıllıca koruma altına alarak, iş süreçleri için en önemli olanı korumaya yardımcı olur. Core Impact, Event Manager, Network Insight, Security Auditor, Core Privileged Access Manager (BoKS), Access Assurance Suite ve Core Password & Secure Reset ile alanında öncü çözümler sunmaktadır. BT ortamında kimin ve neyin en savunmasız olduğuna dair akıllı ve eyleme geçirilebilir içgörü çözümleri ile şirketlerin güvenlik yaklaşımlarında daha proaktif olmalarını, riskleri akıllıca yönetmelerini ve karmaşık bir tehdit ortamında uyumluluğu sağlamalarına destek olur.

Detaylı Bilgi

Digital Guardian Kurumsal IP & DLP Yazılımı

Sürekli Risk Yönetimi

Ödün vermeyen veri koruması, ihtiyaçlarınıza uyum sağlama esnekliği anlamına gelir. Digital Guardian, hem kullanım senaryosuna dayalı bir yaklaşım (bilinen veri türleri veya kullanıcı grupları) hem de bir veri riski keşif yaklaşımını (bilinmeyen kullanım durumlarını tanımlayan) destekleme yeteneğiyle DLP çözümleri arasında benzersizdir. Risk keşfi yaklaşımımız, hassas verilerin nerede bulunduğunu, kurum içinde nasıl aktığını ve nerede riske atıldığını size politika olmadan göstererek görünürlük kazanmanızı sağlar.

Detaylı Bilgi

File Catalyst Hızlı Dosya Aktarım Çözümü

UDP Hızlandırma ile Kurumsal Hızlı Dosya Transferi Çözümleri

Hızlı dosya aktarımı, dosya aktarımı hızlandırma teknolojisinin kullanımıyla artan verimlilik ve üretkenlik sunar. Dosya aktarımı hızlandırma çözümleri, verileri genellikle UDP'nin üzerine ve geleneksel TCP yöntemi yerine oluşturulan özel protokolleri kullanarak taşır. Hızlı dosya aktarım çözümleri, azaltılmış gecikmeler ve artırılmış güvenilirlik ile UDP ve TCP'nin hızına ve çevikliğine olanak tanır.

Ayrıca hızlı dosya aktarımı, birden fazla dosyanın tek bir arşive sıkıştırılıp tek bir dosya üzerinden aktarılabileceği tekli arşiv aktarımlarını gerçekleştirebilir. Bu dosya, hedefine ulaştığında otomatik olarak açılır. Aktarım işlemi boyunca aynı anda daha fazla dosya göndermek için birden çok ağ bağlantısı kullanılabilir.

Hızlı dosya aktarım çözümleri, kullanıcıların dosya aktarımını hemen başlatmasını sağlayan bir dizin akışı özelliğini de kullanabilmelidir. Bu, esas olarak, kullanıcıların tüm dizini çalıştırmadan önce dosya göndermeye başlamasını sağlar. Bir dosya bulunur bulunmaz dosya aktarımı başlar. Bu dosya aktarım süreci boyunca ve ağ kısıtlaması nedeniyle UDP mümkün olmadığında, dosyanın birden çok bölümünü birden çok TCP akışı üzerinden gönderen çok akışlı TCP dosya aktarımı başlar.

Detaylı Bilgi

GoAnywhere Yönetilebilen Dosya Transferi

Verileri kuruluşunuzun içerisinde ve dışarısında güvenle taşımak GoAnywhere MFT ile hiç bu kadar kolay olmamıştı.

GoAnywhere MFT, kuruluşunuzun tüm dosya aktarım ihtiyaçlarını tek bir arayüz aracılığıyla güvence altına alacak, otomatikleştirecek ve yönetecek düzeyde kurumsal bir çözümdür. Kapsamlı güvenlik kontrolleri ve ayrıntılı denetim izleri ile GoAnywhere MFT, kuruluşunuzun veri gizliliği yönetmeliklerine (KVKK, GDPR, HIPAA) ve PCI DSS' e uymasını sağlar. Bu yenilikçi çözüm, sunucudan sunucuya dosya aktarımlarını otomatikleştirir ve kişiden kişiye dosya paylaşım ve iş birliğini basit hale getirir.

Detaylı Bilgi

TITUS Veri Sınıflandırma

TITUS, hassas verilerinizi belirlemenizi ve kimliklendirmenizi sağlayıp güvenlik politikalarına dayalı bir yapı oluşturmanızı destekler.

Kurumunuz her geçen gün daha fazla veri üretmektedir. Bu sebeple veri güvenliğinin sağlanması zorlaşmaktadır. Diğer yandan çalışanlar, iş akışı engellenmeden verilere kolaylıkla erişebilmeli ve verileri güvenle paylaşabilmelidir.

Detaylı Bilgi

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar