HelpSystems Veri Güvenliği,
hassas verilerinizin güvenli ve emniyetli olmasını sağlar


Verileriniz nerede saklanır veya taşınırsa taşınsın, tehditleriniz en aza indirilir ve kuruluşunuz uyumlu kalır.

Bilgi Al

HelpSystems BT Yönetimi Yazılım Çözümleri

Veri görünürlüğü ve kontrolü arayan BT ve Güvenlik liderleri için.

HelpSystems veri güvenliği çözümleri, altyapıdan bağımsız olarak verilerin tanımlandığı, güvence altına alındığı ve korunduğu veri merkezli güvenlik sunar. Birçok güvenlik aracı hala çevre yaklaşımına odaklanırken, çevrenin artık var olmadığını biliyoruz ve bu nedenle, kurum genelinde veriler nerede olursa olsun korumayı hedefliyoruz. Veri güvenliği çözümlerimiz, kurumların güvenlik ekosistemlerinin farklı yönlerine tek bir cam bölme sağlayarak, yalnızca en iyi tür teknolojilere sahip olmalarını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yaygınlaştırılmasına ve yönetilmesinede kolaylık sağlar.

Clearswift Adaptif Veri Kaybının Önlenmesi (A-DLP)

Benzersiz teknolojisi, kolay ve "uyarlanabilir" bir veri kaybı önleme çözümü olmayı sağlar.

Güvenlik tehditleri her geçen gün arttıkça, işletmeler kendilerini korumak için daha akıllı çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Dışardan gelen saldırılar, kötü niyetli çalışanlar veya kullanıcı hataları veri sızıntılarına yol açmaktadır. Kullanımı basit olan yeni Clearswift Adaptive DLP, kimin kime ne gönderdiğine bağlı olarak neyi durduracağına, neye izin vereceğine veya neyi düzenleyeceğine ilişkin otomatik, politika odaklı kararlar verir ve bununla beraber hem içerik hem de bağlam farkındalığı sağlar. İletişimi "durduran ve engelleyen" geleneksel DLP çözümlerinin aksine Clearswift, kritik bilgi kaybının önüne geçmek için tutarlı bir yaklaşım sunarak günümüzün küresel işletmeleri için çok önemli olan güvenli ve sürekli işbirliğini mümkün kılar.

Detaylı Bilgi

GoAnywhere Yönetilebilen Dosya Transferi

Verileri kuruluşunuzun içerisinde ve dışarısında güvenle taşımak GoAnywhere MFT ile hiç bu kadar kolay olmamıştı.

GoAnywhere MFT, kuruluşunuzun tüm dosya aktarım ihtiyaçlarını tek bir arayüz aracılığıyla güvence altına alacak, otomatikleştirecek ve yönetecek düzeyde kurumsal bir çözümdür. Kapsamlı güvenlik kontrolleri ve ayrıntılı denetim izleri ile GoAnywhere MFT, kuruluşunuzun veri gizliliği yönetmeliklerine (KVKK, GDPR, HIPAA) ve PCI DSS' e uymasını sağlar. Bu yenilikçi çözüm, sunucudan sunucuya dosya aktarımlarını otomatikleştirir ve kişiden kişiye dosya paylaşım ve iş birliğini basit hale getirir.

Detaylı Bilgi

TITUS Veri Sınıflandırma

TITUS, hassas verilerinizi belirlemenizi ve kimliklendirmenizi sağlayıp güvenlik politikalarına dayalı bir yapı oluşturmanızı destekler.

Kurumunuz her geçen gün daha fazla veri üretmektedir. Bu sebeple veri güvenliğinin sağlanması zorlaşmaktadır. Diğer yandan çalışanlar, iş akışı engellenmeden verilere kolaylıkla erişebilmeli ve verileri güvenle paylaşabilmelidir.

Detaylı Bilgi

Boldon James Veri Sınıflandırma, Güvenli Mesajlaşma

Boldon James dünya çapında tanınan; mükemmel hizmet ve teknoloji çözümleri sunan, yenilikçi veri sınıflandırma ve güvenli mesajlaşma uzmanıdır.

Veri sahiplerine daha fazla koruma, daha sıkı düzenleyici denetim ve uyumsuzluk nedeniyle daha da yüksek cezalar vaat eden yeni bir veri koruma çağına giriyoruz. Ancak kuruluşun dışından gelen tehdit önemli olmaya devam ederken, bir çok veri ihlali siber suçlulardan değil, çalışanların eylemlerinden kaynaklanmaktadır.
Daha etkili bir veri sınıflandırma, gerçekten dönüşümsel sonuçlar sağlar. Size verilerinizin değerinden yararlanma, günlük işlemleri düzene sokma ve iş ortakları ve müşterilerle olan ilişkilerin hem güvenli hem de uygun olmasını sağlama yeteneği sağlar. En önemlisi, kuruluşun daha bilinçli kararlar almasına yardımcı olur.

Detaylı Bilgi

Close
Arama yapılıyor...

Aramanızla ilişkili sayfalar

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar