Bilgi Al

Automate Ultimate

Automate Ultimate, size Automate Plus'ın tüm harika özelliklerini sunarak, otomasyon stratejinizi yükseltmenize yardımcı olacak sınırsız botlarla daha iyi bir BT oluşturmanıza yardımcı olur. Automate Ultimate'ın sezgisel tasarımıyla, herhangi bir beceri düzeyindeki kullanıcıların otomasyon avantajlarından yararlanmaları kolaydır.

Automate Ultimate ile Kurumsal Otomasyon
 


Otomasyondan 5 Kat Daha Fazla Değer Elde Edin

Her insan çalışanın yanında çalışan sınırsız bir bota sahip olarak dijital iş gücünüzü güçlendirin.


Sınırsız Ölçeklenebilirlik

Tek bir fiyatla, en büyük ölçeklenebilirlik sorununu ortadan kaldırarak tam kurumsal otomasyon potansiyelini ortaya çıkarıyoruz.


Otomasyon İle Üstünlük Sağlayın

Bir otomasyonun faydalarını en üst düzeye çıkarmak için gerekli insanları, süreçleri ve teknolojiyi bir araya getirir.

 Sınırsız Bot İle Neler Elde Edebilirsiniz?
 

 İş Süreçleri Otomasyonu (BPA) ile Esneklik

Kuruluşunuzdaki herhangi bir departmandaki herhangi bir süreci düzene sokmak için sonsuz otomasyon fırsatları elde ederek sınırsız botlarla RPA ve BPA'nın gücünü artırın.

 İş Uygulamalarından Makimum Yatırım Getirisi Elde Edin

Sınırsız botlar sınırsız ölçeklenebilirlik elde edebilir ve otomasyon stratejinizi ilerletmek için daha fazla yatırım gerekmez. Ayrıca, Automate Ultimate'ın geliştirilmiş doğruluğu ve hızı, maliyetli hatalara daha az zaman harcanması anlamına gelir.

 Daha Fazla Güvenlik Anlayışı

Automate Ultimate, kurumsal düzeyde güvenlikle oluşturur. Kullanıcı erişimi ve iş akışları üzerinde daha fazla denetime sahip ve ayrıntılı bir denetim geçmişi tutarak daha güvenli botlar oluşturun.

 Bireysel ve Ekip Verimliliğini Artırın

Her çalışanın yanına ekleyeceğiniz bir botla, insan işgücünüzün katma değerli stratejik faaliyetlerine daha fazla zaman ayırabilmesi için manuel, tekrarlayan görevlerinizi kolaylaştırın.

Automate Ultimate'in Özellikleri
 

Sezgisel Gelişim

Automate Ultimate’in basit dağıtımı sayesinde kurumsal operasyonları günler değil, saatler içinde kolaylaştıracak sezgisel, sürükle-bırak arayüze sahiptir.

Ölçeklenebilir Otomasyon Altyapısı

Automate Ultimate ile temel görevleri, tam kurumsal düzeyde dağıtıma kadar kolay ve uygun maliyetli bir şekilde ölçeklendirin. Automate Ultimate, yüksek kullanılabilirlik (HA) ve olağanüstü durum kurtarma (DR) ortamlarını destekler.

Ön Tanımlı Otomasyon Bileşenleri

Automate Ultimate, Excel, Active Directory ve daha fazlasında ortak görevleri hızlı ve kolay bir şekilde otomatikleştirmenize yardımcı olmak için önceden oluşturulmuş 600'den fazla eylemi içerir. Botlar; değişkenler, istisnalar veya tetikleyiciler dahil olmak üzere görevlerin eşzamanlı yürütülmesiyle (kısıtlama olmaksızın) agent’la birlikte katılımlı veya katılımsız olarak dağıtılabilir.

Detaylı Görünürlük ve Kontrol

Automate Ultimate Ops Konsolu, kurumunuzdaki tüm otomasyonları herhangi bir cihazdan izlemenizi ve yönetmenizi sağlar.

Güvenlik ve Denetim

Kurumsal düzeyde güvenlik özellikleri, ayrıntılı denetim günlükleri ve rol tabanlı kullanıcı yetkilendirme, nesne düzeyinde revizyon yönetimi, geri dönüşüm kutusu ve güvenli değişken ve kimlik bilgileri dahil olmak üzere gelişmiş kullanıcı erişim yönetimi sağlar. Bu, kullanıcı erişimi üzerinde daha fazla kontrole sahip daha güvenli botlar oluşturmanıza olanak tanır.

Machine Learning Yetenekleri

RPA'nın gücünü ML.NET gibi mevcut bir Machine Learning çerçevesiyle birleştirdiğinizde otomasyonun geleceğini kucaklamaya başlayın. Machine Learning, otomasyonunuzu daha eleştirel düşünmenin gerekli olduğu görevleri içerecek şekilde genişletmenize olanak tanır.

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar