Bilgi Al

GoAnywhere Otomasyon

Otomasyon, günümüz dünyasında kilit roldedir. Yalnızca insan hatasını azaltmaya yardımcı olmakla kalmaz, zamandan tasarruf sağlar ve maliyetleri düşürür.

Otomasyon

Otomasyon hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak dosya aktarım yazılımı arıyorsanız, doğru yere geldiniz! Komut dosyalarını, yerli süreçler ve eski PC araçlarını unutun. GoAnywhere MFT otomatik dosya aktarım yazılımı, dosyaların; dahili sistemler, diğer kullanıcılar veya ticaret ortakları arasında ne zaman taşınması gerektiğini zahmetsizce ayarlamanıza olanak tanır.

Bu yazılım genellikle yinelenen veya yüksek hacimli dosya aktarımlarını yönetmek için kullanılır. Böylece diğer iş açısından kritik görevler aynı anda takip edilebilir ve verimli bir şekilde öncelik sırasına konulabilir. İster haftada bir düzine, ister günde yüzlerce veya daha fazla dosya gönderin, otomasyon işinizi geliştirmek için çok yararlı bir adımdır.

Otomasyon Kilittir

Dosya aktarımı otomasyon yazılımı, yelpazenizde bulunması gereken güçlü bir araçtır. Güvenli bir FTP otomasyon yazılımı çözümü olan GoAnywhere MFT, kullanıcıların dosya aktarımlarını hızlı bir şekilde otomatikleştirmelerine ve yerleşik zamanlayıcı yazılımını kullanarak projeleri yürütecek şekilde programlamalarına olanak tanır. Yerleşik zamanlama, iş akışlarının ileri tarih ve saatlerde gerçekleştirilmesini sağlar. Tercihiniz ne veya ne zaman olursa olsun iş akışlarını "tek seferlik" olarak ya da dakikada bir, her saat veya her gün çalışacak şekilde planlayabilirsiniz. 

Takvimler, iş akışlarının çalışmamaları gereken zamanları belirlemek için kolayca özelleştirilebilir. İş akışları (Projeler), bir dosya izleyicisi ile hedeflenen klasörlerde yeni, değiştirilmiş veya silinmiş dosyalar algıladığında başlatılarak otomatikleştirilebilir. Dosya izleyicisi ayrıca, işlem sırasında istenen konuma ulaşamayan dosya gibi bir hata meydana gelmesi durumunda sizi uyarabilir. Manuel çalışmaya güle güle, basitliğe merhaba deyin!

İş akışları; sağlanan komutlar ve uygulama programlama arayüzleri kullanılarak yerel veya uzak komut satırlarından, komut dosyalarından ve programlardan çağrılabilir. Ayrıca SOAP veya REST istekleri kullanılarak Web Hizmetleri olarak yürütülebilirler. İş Akışlarını kullanıcı etkinliğine dayalı olarak yürütmek için tetikleyiciler, bir dosyanın karşıya yüklenmesi veya indirilmesi gibi olayları izleyebilir. Bir tetikleyici kurmak, bir olay sebebiyle meydana gelen bir dizi eylemi harekete geçirmenize olanak sağlar. Tetikleyiciler, rutin takip görevlerini manuel tamamlamanın hızlı bir biçimde gerçekleşmesini sağlar. 

GoAnywhere ile İş Akışı ve Dosya Otomasyon Projelerini Yürütme

Kullanıcılar, GoAnywhere’in tarayıcı tabanlı yönetim ekranında tek bir tıklamayla iş akışı ve dosya otomasyonu sağlayabilir. GoAnywhere MFT, iş yönetim sistemiyle yalnızca birden fazla proje yürütemez; yöneticiler, ortak özelliklere ya da hizmet düzeyi sözleşmelerine (SLA) sahip projeleri gruplandırmak için birden çok iş sorgusu tanımlayabilir.

Her iş kuyruğu, işlerinin önceliğinin yanı sıra kuyruktan yürütülebilecek maksimum eşzamanlı iş sayısını tanımlayabilir. İş akışları GoAnywhere’in ara yüzü üzerinden yönetilir.

İş akışları, kullanıcıların etkileşimli olarak görevleri yürütmesine olanak tanıyan Hata Ayıklama modunda da yürütülebilir. Her durma noktasında, bir sonraki görev yürütülmeden önce değişkenlerin değerleri görüntülenebilir veya değiştirilebilir.

Demo için İletişime Geçin

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar