Bilgi Al

GoAnywhere EDI Dosya Dönüştürme

EDI, Elektronik Veri Değişimi anlamına gelir. B2B ticari ortaklarının ticari işlemleri göndermek ve almak için kullandıkları düz bir dosya biçimidir.

EDI Nedir?

Dosya alışverişi gerçekleşmeden önce her iki taraf da bir işlem seti üzerinde anlaşmalıdır. Her işlem kümesi bir numara ve belge türüne karşılık gelir. Örneğin 850, satın alma siparişleri için ayrılmış bir işlemdir. Bu nedenle 850'nin altındaki tüm dosyalar satın alma siparişleri olmalı ve standart EDI dosya biçimlendirmesine uyum göstermelidir.

EDI dosya alışverişi yapan çoğu ticari ortak belirli sektörlerde yer almaktadır. Genellikle, bankacılık ve finans kuruluşları, teknoloji işletmeleri ve perakende satış mağazaları EDI ile uyumlu belge alışverişinde bulunur. EDI, sağlık hizmetleri ve yüksek öğrenim için de fayda sunmaktadır. 300'den fazla işlem setiyle, birçok gereksinimi karşılayacak bir EDI dosya formatı mevcuttur.

Neden EDI Dosya Dönüştürme için GoAnywhere Kullanılmalıdır?

GoAnywhere ile, EDI dosya dönüştürülmesine ihtiyaç duyan kuruluşlar, veri tabanları arasında X12 ve XML dosyalarını kolayca okuyabilir, yazabilir, eşleyebilir ve taşıyabilir.

GoAnywhere yerleşik EDI özellikleriyle, şifrelemenizi ve veri dönüşümünüzü doğrudan ürün içinde özelleştirebilir ve merkezileştirebilirsiniz. Ayrı bir araca gereksinim duyulmaz. Bu hepsi bir arada yaklaşım, veri haritalarını sabit kodlamak için geleneksel olarak gereken zamandan ve maliyetlerden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. GoAnywhere diğer şifreleme, otomasyon ve raporlama özellikleri, verilerinizin %100 korunmasını ve kolaylaştırılmasını sağlamak için EDI dosya dönüşümü birlikte çalışır.

Geleneksel EDI araçlarının kurulması ve kullanılması karmaşık ve zaman alıcı olabilir. Daha fazla verimlilik sağlamak ve daha az toplam maliyet için kullanımı kolay tek bir çözümde dosya aktarımlarını EDI ile gerçekleştirin.

Demo için İletişime Geçin

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar