Bilgi Al

GoAnywhere Cloud File Transfer

GoAnywhere bulut dağıtım seçeneği, BT ve siber güvenlik ekipleri buluta geçmeyi veya hibrit bir ortamda çalışmayı planlarken kuruluşların maliyet tasarrufu stratejileriyle uyum gösterir.

GoAnywhere, Amazon EC2 ve Microsoft Azure dahil olmak üzere çeşitli bulut platformlarına veya GoAnywhere MFTaaS (Hizmet Olarak Yönetilebilen Dosya Transferi) seçeneği kullanılarak dağıtılabilir.

SFTP, FTPS, FTP, SCP, AS2, HTTPS, Open PGP ve AES şifreleme ile ZIP dahil popüler dosya aktarım ve şifreleme protokolleri GoAnywhere' de desteklenir. Gizli bilgilerin korunması için FIPS 140-2 onaylı kriptolama şifreleri sağlanır.

Bulutta GoAnywhere MFT

GoAnywhere, bulutta, şirket içinde veya hibrit bir ortamda kurulabilir. Ayrıca, HelpSystems tarafından bir MFTaaS seçeneği olarak sunulabilir. GoAnywhere; Windows, Linux, UNIX, IBM I ve diğer birçok işletim sistemini destekler. Dağıtım platformu ne olursa olsun, GoAnywhere, etkinlikleri merkezi bir tarayıcı tabanlı ara yüzden izlerken bulut dosya aktarımlarınızı taşımak veya paylaşmak için hızlı ve güvenilir bir yol sunar.

Bulutta Otomatikleştirilmiş İş Akışları

Dosya aktarımları ve iş akışları, dosyaları bulut ortamlarında ve özel ağlarda hareket ettirmek ve işlemek için kolayca yapılandırılır. Bu iş akışları, GoAnywhere yerleşik planlayıcısı kullanılarak herhangi bir zamanda çalışacak şekilde planlanabilir. GoAnywhere, bulut tabanlı veya dahili dosya sistemlerinde yer alan klasörlerdeki dosyaları da izleyebilir ve tetiklenen etkinliklere göre iş akışlarını çalıştırabilir.

Bulut Bağlantısı

Bulut bağlantısı özelliklerimiz, kısmen veya tamamen Azure veya Amazon bulut altyapısına geçiş yapma konusunda esneklik sağlar. GoAnywhere kolay bulut entegrasyonlarını kullanarak; SharePoint, Salesforce ve Dropbox gibi web ve bulut hizmetleriyle de çalışabilir ve bunları düzenleyebilirsiniz. Cloud Connectivity adı verilen bu entegrasyonlar, SOAP ve RESTful web hizmetleri gibi API bağlantıları aracılığıyla etkinleştirilir ve şirket içi ve bulut tabanlı ortamlar arasında alışverişi yapılan verilerin otomasyonunu sorunsuz bir şekilde destekler.

Buluttaki Ticari Ortaklar

GoAnywhere MFT, klasörler aracılığıyla dahili ve harici ticari ortaklarla Amazon S3 depolama alanları dahil bulut tabanlı dosya sistemlerine bağlanabilir ve entegre olabilir. Bir ticari ortak bulut tabanlı klasörlerden birine bir dosya yerleştirdiğinde, GoAnywhere MFT dosyayı otomatik olarak özel ağınıza çekebilir ve bu işlemin tersi de mümkündür. Gelen aktarımlarla ilişkili güvenlik konusunda endişe duyanlar için, GoAnywhere ticaret ortaklarına yönelik olarak SFTP, FTPS, HTTPS ve AS2 gibi güvenli protokoller sağlar.

Demo için İletişime Geçin

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar