Bilgi Al

Uç Noktalarda Veri Kaybının Önlenmesi

Veriler cihazlarda güvenli hale gelirse risk azalır

Günümüzün uzaktan çalışma çağında, kuruluşlar dizüstü bilgisayarlarda, sunucularda ve Bulut hizmetlerinde bulunan kritik verilerin yalnızca yetkili kişiler tarafından kullanılmasını ve doğru amaçlarla kullanılmasını sağlamalıdır. Kritik şirket bilgilerinin kaybedilmesinin en yaygın nedenlerinden biri olan cihazların kazara kaybedilmesinin yanı sıra, çalışanlar işten ayrıldıklarında veya para için kasıtlı olarak veri sızdırırken şirket verilerini alma eğiliminde olabilirler.

Uç Noktalarda Tam Koruma

BT güvenlik stratejinizin hayati bir parçası olan Clearswift Endpoint Data Loss Prevention (DLP) çözümü, kuruluşların uç noktalardaki kritik verileri algılamasına, incelemesine ve güven altına almasına olanak tanır.

Bir çözümde, hangi cihazların şirket ağına bağlanabileceğini ve hangi bilgilerin aktarılabileceğini kontrol etmek için bağlama duyarlı Data in Use (DIU) politikaları sağlar. Ayrıca, ağda veya bulutta bulunan kritik verileri denetlemek ve yönetmek için dosya sistemlerinde Data at Rest (DAR) taramaları gerçekleştirir.

Basit bir ajanı olan Clearswift Endpoint DLP, güvenlik ve uyumluluk politikalarınızı uygulamak için arka planda çalışır ve kullanıcılar ağa bağlı değilken bile devamlılık sağlar.

Uç Nokta Bilgi Güvenliğine Bakış
 

Otomatik Keşif ve Koruma

Bulut ve dosya sunucusu depolaması dahil olmak üzere içerik veya regülasyona dayalı olarak kritik bilgileri algılama ve güvence altına alma.

Tam Denetim

Uç noktaya olan tüm cihaz bağlantılarını kontrol etme, güvenli olmayan veya yetkisiz dosya kopyalamaya karşı koruma sağlama.

Yönetmeliklere Uyum

Benzersiz sansürleme ile gecikme olmadan koruma ve mevzuatlara uyum sağlama.

Demo için İletişime Geçin

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar