Bilgi Al

Bilgi Yönetişimi

Kuruluşunuzun verilerini ve itibarını koruyun

Tüm bilgiler eşit oluşturulmaz - bazıları diğerlerinden daha değerlidir - bu nedenle kuruluşunuz için kritik öneme sahip değerli bilgileri korumak mantıklıdır. Bilgi Yönetişimi Sunucusu (IGS), ağın kalbinde yer alır ve kritik bilgileriniz için merkezi bir depo görevi görür. Kayıtlı bilgiler sistem tarafından parmak izi ile takip edilir. IGS veritabanı, tam parmak izi değerlerini ve ayrıca kısmi bilgi parmak izlerini tutar. Milyonlarca bilgi parçasını izleme yeteneği ile IGS, serbest biçimli bilgilerin algılanmasını sağlayarak Veri Kaybını Önleme (A-DLP, DLP) çözümlerine entegre olur. IGS'nin Bilgi Yönetimi veya Kritik Bilgi Koruma stratejilerinizi nasıl destekleyebileceğini keşfedin.

Bilgi Yönetişimi Sunucusu

Clearswift Information Governance Server (IGS), kuruluşunuzun fikri mülkiyetini veya gizli verilerini yanlışlıkla veya kötü niyetli veri ihlallerinden korumak için ek veri kaybı önleme (DLP) özellikleri sağlar.

Belge sahiplerinin, gizli ve hassas bilgileri (örn. M&A projeleri, bordro bilgileri, fikri mülkiyet ve ürün tasarımları) hem dahili hem de harici olarak yanlışlıkla veya kötü niyetli ihlallerden korumak için kaydetmeleri amacıyla güvenli bir merkezi depo görevi görür.

Dosyalar, bir web tarayıcısı kullanılarak veya metnin karma biçimde çıkarılıp kaydedildiği bir istemci uygulaması aracılığıyla kaydedilir. Bu kayıtlı dosyalar ya da bu dosyaların bölümleri, yetkisiz alıcılara dahili veya harici olarak e-posta ile gönderilirse veya web üzerinden onaylanmamış sitelerle paylaşılırsa, bu veriler için belirlenen politikalara göre işlem yapılır.

Clearswift IGS, tüm Clearswift Secure Gateways ve ARgon for Email ile sorunsuz bir şekilde bütünleşerek, dosyalara kayıtlı bilgiler aktarılırken tespit edilmesini sağlar.

Bilgi Yönetişimine Bakış
 

Yönetmeliklere Uyum

Yönetmeliklere (GDPR, KVKK, HIPAA, PCI, SOX vb.) uymak için kullanıma hazır politikalar.

İnceleyin ve Tespit Edin

Karma algoritma ile sorunsuz alt dosya parmak izi.

Kesintisiz Güvenlik

Gecikme olmadan benzersiz sansürleme/anonimleştirme..

Genişletin ve Ölçeklendirin

Ağda ve bulut uygulamalarında milyarlarca işlemin takibi.

Demo için İletişime Geçin

Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar