Hassas verilerinize gerçekten ilgili kişiler mi erişiyor, yoksa?

Her güvenlik ihlalinde iki ortak payda vardır; kimlik bilgileri ve veriler. Ancak bunların etkili bir şekilde yönetilmesi ve korunması gerçekten zordur.
 
Stealthbits Technologies'in misyonu; kuruluşunuzun hassas verilerini ve saldırganların bu verileri çalmak için kullandığı giriş bilgilerini korumaktır. Hassas verilerinizi korumak için kurumunuzdaki karmaşıklığı gidermenize ve basitleştirmenize yardımcı olacak, kanıtlanmış bir başarıya sahiptir;

Peki siz başarıya giden yolun neresindesiniz?
  • Keşfet: En büyük riskin nerede olduğunu keşfedin.
  • Uyarı VerKimlik bilgilerinize ve verilerinize yönelik gelişmiş tehditler hakkında uyarı alın ve önleyin.
  • İyileştirSaldırganların istismar ettiği toksik ve diğer istenmeyen koşulları giderin.
  • OtomasyonZero Trust ve Ayrıcalık İlkelerine uyumlu olarak hassas verilerinize erişim hesaplarının kontrollerini otomatikleştirin.

Sektördeki en kapsamlı Veri Erişim Yönetişimi, Active Directory Yönetimi ve Güvenliği ve Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi ürün portföyünü kullanarak bunu nasıl başardığımıza bir göz atmak için www.detech.com.tr/stealthbits sayfamızı ziyaret edebilir, demo ve detaylı bilgilendirme için e-posta gönderebilirsiniz; [email protected]

Stealthbits Türkiye Yetkili Distribütörü
Detech Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş

www.detech.com.tr | [email protected]

ÖNCEKİ Goanywhere | Veri paylaşım senaryolarının yeni normali "Otomasyon" SIRADAKİ Clearswift Adaptif DLP ile veri güvenliğinizi en üst seviyeye taşımayı düşünür müsünüz?
Close
Arama yapılıyor...

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar