Bilgi Al

Clearswift Adaptif DLP ile veri güvenliğinizi en üst seviyeye taşımayı düşünür müsünüz?

Adaptif DLP ile İşinizi Değil, Tehditleri Engelleyin

Enforcer to Enabler

Clearswift Adaptif DLP ile İşinizi Değil, Tehditleri Engelleyin


Geleneksel DLP'lerde Karşılaşılan Sorunlar
 
Etkin hale gelmesi uzun zaman alır. Sınırlı aksiyon alma yeteneği sebebiyle bütün iletişimi durdurur	Manuel olarak çok fazla iş yükü oluşturur
Etkin hale gelmesi uzun zaman alır Sınırlı aksiyon alma yeteneği sebebiyle bütün iletişimi durdurur Manuel olarak çok fazla iş yükü oluşturur "Gizli/gizlenmiş" verileri gözden kaçırır
It's time to be adaptive
Context-aware Context-aware: Kimin kime neyi gönderdiğine bağlı olarak neyi durduracağına veya neye izin vereceğine dair politika odaklı kararlar verir.
Steganography Anti-Steganography: Resim dosyalarına gömülen aktif kodların, hassas verilerin ve zararlı yazılımların temizlenmesini sağlar.
Removes embedded content Removes Embedded Content: Gelişmiş Kalıcı Tehdit (APT) taşıyabilecek kötü amaçlı yazılımlar dahil olmak üzere gömülü zararlı yazılımları kaldırır.
Adaptive Redaction Adaptive Redaction: Belge özelliklerinde ve/veya revizyon geçmişinde görünen ve görünmeyen bütün gizlenmiş verileri kaldırır.
Data Reduction Data Reduction: Hareket halindeki verilerin gerçek zamanlı olarak maskelenmesini sağlar.
Clearswift A-DLP'nin kısa videosu.

Clearswift Adaptif DLP hakkında daha fazla bilgi edinmek için "Detaylı Bilgi" butonunu kullanabilir, bizimle irtibata geçmek için e-posta gönderebilirsiniz; [email protected]
Detaylı Bilgi
Clearswift Türkiye Yetkili Distribütörü
Detech Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş
ÖNCEKİ GoAnywhere | Veri paylaşım senaryolarının yeni normali "Otomasyon" SIRADAKİ GoAnywhere | Veri transferlerinizi manuel süreçten kurtarın!
Close
Arama yapılıyor...

__search_result_pages_title__

Aramanızla ilişkili çözümler

Aramanızla ilişkili haberler

Aramanızla ilişkili makaleler

Aramanızla ilişkili kaynaklar